AUTORIZOVANÝ DISTRIBÚTOR

ATLAS COPCO
prihlásenienákupný košík0,- €Fulltextové vyhľadávanie

Registrácia

Ak spĺňate podmienky nákupu v našom eshope, pokračujte vyplnením nasledovného formulára:KONTAKTNÁ OSOBA:
E-MAIL:
TELEFÓN:
NÁZOV FIRMY:
FAKTURAČNÁ ADRESA:


IČO:
DIČ:
IČ DPH:

HESLO:


heslo znovu:


Súhlas so spracovaním osobných údajov

Týmto, ako kupujúci, záujemca o tovar predávajúceho PNEUNÁRADIE AC, s.r.o., so sídlom Beluša - Hloža 1367, 018 61 Beluša, IČO: 36334839 (ďalej len "predávajúci") udeľujem súhlas so spracúvaním osobných údajov o mojej osobe, konkrétne meno, priezvisko, adresu, telefónne číslo, mailovú adresu podľa zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon č. 122/2013 Z. z.“) spoločnosti PNEUNÁRADIE AC, s.r.o., a to pre účely databázy záujemcov, zasielania objednaného tovaru, darčekových poukážok, informačných a propagačných materiálov, fakturácie poštovného v zmysle VOP, telefonického, mailového kontaktu a vybavovania reklamácií. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí po dobu 5 rokov. Udelený súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Za týmto účelom budú uvedené osobné údaje poskytnuté i osobám povereným spoločnosťou PNEUNÁRADIE AC, s.r.o. na vykonávanie činností súvisiacich s vybavovaním objednávok, doručovanie zásielok a sprístupnené administrátorovi webovej stránky www.pneunaradie.sk.

Ako dotknutá osoba vyhlasujem, že som si vedomá svojich práv v zmysle § 28 Zákona č. 122/2013 Z. z.

Zároveň vyhlasujem, že poskytnuté údaje sú pravdivé, boli poskytnuté slobodne a za nepravdivosť osobných údajov zodpovedám v zmysle § 68 ods. 7 písm. b) Zákona č. 122/2013 Z. z.