Menu

AUTORIZOVANÝ DISTRIBÚTOR

ATLAS COPCO

Autorizovaný distribútor a servis náradia Atlas Copco

15 rokov je spoločnosť PNEUNÁRADIE AC s.r.o lídrom na Slovenskom trhu v dodávaní priemyselného náradia. Spoločnosť PNEUNÁRADIE AC je jediný autorizovaný distribútor spoločnosti Atlas Copco pre Slovensko v sektore všeobecného priemyslu, poskytuje efektívne návrhy a riešenia pre svojich zákazníkov. Venujeme sa komplexnému návrhu montážnych pracovísk, ako aj pracovísk v sektore hutníctva a zlievarenstva. Naši zamestnanci sa pravidelne zúčastňujú na školeniach a seminároch, aby moli svoje znalosti zúročiť pre spoločnosti, ktoré prejavia záujem o spoluprácu.

Spoločnosť PNEUNÁRADIE AC s r.o. poskytuje svojim klientom široký zákaznícky servis, ktorý pozostáva z poradenskej činnosti ku všetkým predávaným modelom náradia, pomoc pri špecifikácii vytypovaných vzoriek náradia a nástrojov, ich nasadenia do výroby a technologického dozoru počas skúšobnej prevádzky.


Poskytujeme technické školenia v oblasti montáže, merania krútiacich momentov, náradia odoberajúceho materiál, ako aj servisu a údržby náradia.
Od roku 2008 sme autorizované servisné stredisko pre náradie Atlas Copco, vykonávame neautorizované merania krútiacich momentov a zabezpečujeme kalibrácie momentových náradí a momentových kľúčov.
Počas dlhoročnej praxi pri servise náradia Atlas Copco sme rozšírili poskytované servisné služby na opravy hydraulických matíc a napínačov Tentec, hydraulických kľúčov Rapid-Torc a ich kompletného príslušenstva.
V našom servise Vám posúdime a opravíme pneumatické náradie, pneumatické motory, hydraulické náradie značiek: Atlas Copco, PRO, Tentec, Rapid–Torc, Saltus, Chicago pneumatic, Desoutter, Superbolt a Boltight.
V roku 2019 začne spoločnosť PNEUNÁRADIE AC vykonávať servisné služby pre spoločnosť Nort Lock group.
Poslednou novinkou je vykonávanie asistenčných služieb pri opravách zariadení formou povoľovania a uťahovania veľkých skrutiek OD ROZMERU M20.

Potrebujete poradiť s výberom náradia pre špecifickú aplikáciu?