AUTORIZOVANÝ DISTRIBÚTOR

ATLAS COPCO
prihlásenienákupný košík0,- €Fulltextové vyhľadávanie

Partnerský eshop

Nakupovanie prostredníctvom tohto internetového obchodu možu využívať všetci naši obchodní partneri. Je nevyhnutné, aby ste si u nás zriadili svoju registráciu a počkali na jej verifikovanie našou firmou. O úspešnej verifikácii budete informovaní e-mailom a budú vám sprístupnené ceny produktov a všetky online nákupné funckie.

Kto môže nakupovať v partnerskom eshope?
Online nakupovanie je určené pre všetkých našich zákazníkov a obchodných partnerov, ktorí od nás už majú zakúpené akékoľvek náradie alebo systémové riešenie.

Môže sa aj moja firma stať vašim obchodným partnerom?
Pokiaľ vo firme využívate náradie ATLAS COPCO a chceli by ste spotrebný tovar zakupovať cez internet, zaragistrujte sa a počkajte na náš telefonát. Telefonicky s vami dohodneme ďalší postup a vašu registráciu verifikujeme.

Prečo nevidím ceny produktov?
Ceny produktov sú neverejné. Zobrazia sa vám po prihlásení do systému verifikovanou registráciou vrátane vašej odberateľskej zľavy.

Kedy mi bude tovar doručený?
Spotrebný tovar zvyčajne odosielame do dvoch dní. Pri tovare, ktorý nemáme skladom trvá doručenie do 10 dní. Dobu doručenia ručného náradia alebo nespotrebného tovaru zakúpeného cez internetový obchod vám oznámime telefonicky alebo e-mailom po preverení dostupnosti u dodávateľa.

Nech sa páči, vytvorte svoju prvú objednávku: